trio

TrioLighting Hakkında

Hakkımızda

TRIO , 16 yıllık mühendislik ve aydınlatma tasarımı tecrübesinin dinamizm ve yenilikçi düşünceyle birleştiren bir firmadır.

Günümüz şartlarının getirisi olarak branşlaşma konusunda dikkatli davranan, bünyesinde bulundurduğu personeliyle müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, ekip ruhunu işine yansıtmasıyla bu güne kadar büyüyen ve bu düsturla büyümeye devam etmeyi hedeflemektedir. Takım çalışması, paylaşım, girişimci ve yenilikleri açık yapısını şirket kültürü haline getirme isteği her geçen gün daha da olgunlaşmaktadır.

Şirketimiz mühendislik alanında elektrik proje müelliflik hizmetleri, kontrolörlük hizmetleri,taahhüt hizmetleri vermenin yanında, aydınlatma ve akıllı ev sistemleri konusunda da tasarım,uygulama,satış,servis hizmeti de vermektedir. Enerji, otomasyon konularında pazara girme konusunda hedefleri olan şirketimizin bina sistemleri konusunda da küçük bir girişimi bulunmaktadır.

Yeni yapılanma sürecinde merkezi gelecek planlamasında çalışılan / çalışılmaya başlanan projelere göre yurtdışına da ofis açma planları bulunmaktadır.

Biz , bu şirketin en önemli unsuru olan çalışma arkadaşlarımızdan aldığı güçle bu hedeflere daha hızlı gelineceği konusunda eminiz . Yeni takım arkadaşlarımızın da bu fikre sahip çıkacağından, bu fikri olgunlaştırmak için özverili çalışacağından da eminiz.

slayt
slayt
slayt
slayt